Waluty:
Koszyk: 0 items
Sklep Obuwniczy Adidas
Str. główna ::  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Wysyłka

Wysyłka jest bezpłatna dla zamówień powyżej 736 PLN.

  Zasady dostawy i ograniczenia


Zamówienia są wysyłane tylko w dni robocze. Dni robocze od poniedziałku do piątku.

Wszystkie dostawy muszą być podpisane przy odbiorze.

dzień roboczy, jeśli zamówisz przed południem. Ze względu na ograniczoną liczbę zamówień ekspresowych, które mogą być wysyłane dziennie, może się zdarzyć, że opcja dostawy jest chwilowo niewidoczna na stronie. Ma to na celu zapewnienie, że każde złożone zamówienie ekspresowe będzie zawsze dostarczane na czas. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

  Dlaczego moje zamówienie jest spóźnione


Twoje zamówienie zostało wysłane podczas naszego sezonu sprzedaży i promocji.

Zamówiłeś więcej niż jeden produkt. W wyjątkowych okolicznościach Twoje zamówienie może pojawić się w różnych paczkach iw różnych terminach.

Twoje zamówienie zostało złożone podczas niemieckiego święta państwowego lub lokalnego święta państwowego. Nasz główny magazyn znajduje się w Niemczech i stanowi bazę dla każdego z naszych produktów.

Były nieprzewidywalne okoliczności, na które nie mamy wpływu.

  Co powinienem zrobić, jeśli nie otrzymałem paczki?


Upewnij się, że sprawdziłeś czas dostawy dla rodzaju produktu twojego zamówienia. Jeśli twoje zamówienie zawiera spersonalizowane produkty, dostawa zajmuje 1 - 2 dni robocze dłużej.

Sprawdź status swojego zamówienia za pomocą modułu do śledzenia zamówień.

ZWROTY

  Ile czasu zajmie przetworzenie mojego zwrotu


Po odesłaniu paczki zwrotnej do lokalnego punktu odbioru przesyłka może dostać się do naszego magazynu w ciągu 2-7 dni roboczych.

Po dotarciu do naszego magazynu przetwarzanie może potrwać do 24 godzin. W godzinach szczytu czas przetwarzania może przekroczyć 24 godziny.

? Gdy tylko zaczniemy przetwarzać przesyłkę zwrotną w naszym magazynie, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, że otrzymaliśmy i przetwarzamy Twoje zamówienie.

  Ile kosztuje zwrot produktu (ów)


Dobre wieści. Zwracanie produktów nie kosztuje nic, dopóki będziesz postępować zgodnie z instrukcjami, jak zwrócić produkt. Pamiętaj, aby postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi zwrotu dla tego samego przewoźnika, który dostarczył Ci przesyłkę.

  Ile dni muszę zwrócić moje zamówienie


Zwroty są bezpłatne i łatwe w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia, jeśli kwalifikują się zgodnie z naszą polityką zwrotów. Jeśli otrzymałeś produkty z jednego zamówienia w kilku paczkach, 60-dniowy okres zwrotu rozpoczyna się w dniu otrzymania ostatniej paczki.

  Czy mogę wymienić moje produkty?


Obecnie nie jesteśmy w stanie oferować wymiany przedmiotów zakupionych w naszym sklepie internetowym. Jeśli chcesz uzyskać inny kolor lub rozmiar, najlepiej jest zwrócić nam niepożądane produkty, aby otrzymać zwrot pieniędzy i złożyć nowe zamówienie. Zwroty zazwyczaj trwają od 3 do 4 dni, aby dotrzeć do naszego magazynu. Przetworzymy Twój zwrot w ciągu 24-48 godzin i zainicjujemy zwrot środków wybranej metody płatności.

Powrót
Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu 736 Zł
Copyright © 2020 www.mtmtechmarket.pl. Powered by Sklep Obuwniczy Adidas
Twój adres IP: 34.232.62.209